sadsad x
asdasd

Blog

Sürdürülebilir Moda

12 Ocak 2022

“Sürdürülebilir moda” tabirini çok sık duysak da pratikte yaşantımızda fazla yer ettiğini söyleyemeyiz. Belki bu yüzden ismi kadar anlamına aşina değiliz. Hadi biraz anlatmaya çalışalım o zaman. Sürdürülebilir moda nedir?  

Kaban Stilini Zamansız Parçalarla Parlat!

20 Aralık 2021

Moda, kimileri için her sezon ayak uydurulması gereken, sürekli kendini yenileyen bir kavram. Bazıları içinse zamansız parçaları ufak dokunuşlarla güncelleyerek kendi tarzında kalabilme sanatı. Nedir zamansız parçalar? Kurtarıcı, modaya sıkışıp kalmamış, farklı stillere bürünebilen tasarımlar diyebiliriz.

Tarzını rahata yasla!

14 Ekim 2021

Moda tarihinde ön plana çıkan her ikonik parçanın aslında ihtiyaçtan doğduğunu görürüz.  Günümüz modasında rahatlığın sembolü olan sweatshirtler gibi. İlk olarak 1930'larda üretilen kalın ve kapüşonlu sweatshirtlerle amaç, soğuktan korunmaktır.

Soğuk Kışa, Sıcak ve Tarz Kapitoneler

01 Ekim 2021

Bu yıl kış yüzünü erken göstereceğe benziyor. Sıcacık montlara gardıroplarda yer açma zamanı yakındır. Soğuk kış günlerinde kapitone montların cazibesi tartışılmaz bir gerçek. Sıcaklık, tarz ve rahatlığı aynı anda sunan kapitone montlar, bu sezon da kışın gözdesi olmaya aday.

Trençkot tarihine çelme takan tasarımlar!

24 Eylül 2021

Trençkot tarihine çelme takan tasarımlar!

Moda, toplumların, olayların, geleneklerin büyülü aynasıdır der moda otoriteleri. Moda tarihinin en ikonik parçalarından biri de kuşkusuz trençkot modelleri. Yolculuğu 1850’li yıllarda başlar. Fransız ve İngiliz askerleri için ağır kumaşlardan üretilen paltolar gitgide kullanışsız hale gelmiştir. Burberry markasının kurucusu Thomas Burberry bu duruma çözüm olarak önce gabardin kumaşı icat eder.

Neden HE-QA?

08 Mart 2019

Zamansız, sade ve her daim özgün He-qa tasarımları, güvenli alışveriş, hızlı kargo fırsatı ile He-qa.com'da sizleri bekliyor. Gelin He-qa'yı yakından tanıyalım.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.