sadsad x
asdasd
Sort
Filters
HE-QA - Star Detailed Gold Ring Bracelet
/ Running Out Add
HE-QA - Stoned Italien Chain Bracelet
/ last quantities Add
HE-QA - Thick Baklawa Patterned Gold Clamp
/ last quantities Add
HE-QA - Stone Detailed Gold Bracelet
/ Running Out Add
119.99 TL
109.08 TL
HE-QA - Patterned Thick Gold Bracelet
/ last quantities Add
HE-QA - Gold Bracelet With Gold Chain
/ Running Out Add
HE-QA - Gold Bracelet With Ringed Stone
/ Running Out Add
HE-QA - Figure Detailed Bracelet
/ Running Out Add
139.99 TL
127.26 TL
HE-QA - Mixed Figured Gold Bracelet
119.99 TL
109.08 TL
HE-QA - Gold Chain With Ovoid Stone
119.99 TL
109.08 TL
HE-QA - Gold Chain With Three Clover
/ last quantities Add
HE-QA - Gold Chain With Trefoil
119.99 TL
109.08 TL
HE-QA - Gold Bracelet With Black Clover
/ Running Out Add
HE-QA - Blue Stoned Gold Bracelet
99.99 TL
90.90 TL
HE-QA - Heart Detailed Gold Bracelet
/ last quantities Add
HE-QA - Flat Chain Gold Bracelet
/ Running Out Add

Kadın Bileklik Modelleri

Materyal ve model çeşitliliği açısından oldukça zengin aksesuarların başında gelen bileklikler kimi zaman tek başına kimi zamanda saat ve diğer bilekliklerle kombinlenerek kullanılır. Genellikle altın, gümüş veya çelik gibi malzemeler kullanılarak tasarlanan bileklikler, He-qa farkı ile her kullanıcının tarzına hitap etmeyi başarır. Bilekliklerin fiyatı üretimde kullanılan materyale göre değiştiği için geniş fiyat aralığı bulunur. Böylelikle her kesimden kullanıcıya hitap edilerek, birbirinden farklı kalitelerde bileklikler bulunur. 

Kıyafet kombinlerinizi tamamlamak ve tarzınızı ortaya çıkarmak için çeşitli aksesuarlardan faydalanılır.  Kadın takı modelleri arasından bilekliklerle, her yaştan kullanıcıya uygun şekilde hitap edilirken aynı zamanda çeşitlilik sayesinde de kolay ulaşılabilirdir. Kadın takı modellerinden bileklikler, bileğin çok daha zarif ve şık gözükmesini sağlar. Tarzınıza ve kombininize uygun olan bileklikleri ister tek başına isterseniz de saatinizin yanına takabilirsiniz. Bu şekilde yaratıcı bir görünüm elde edebilirsiniz. Kimi bileklik modelleri tek zincir şeklinde tasarlanırken kimileri ise çeşitli objelerin kullanılmasıyla çok daha gösterişli bir hal alır. 

En tarz bileklik modelleri He-qa’da

Geniş ürün çeşitliliğinin söz konusu olduğu bileklik modelleri, çelik, altın, gümüş gibi farklı materyallerden üretilirken aynı zamanda ip veya deri gibi malzemeler de kullanılır. İp veya deriden üretilen bileklikler ayarlanabilir şekildedir. Parlak ve şık malzemelerden üretilen bileklik tasarımlarının her biri arasından tarzınıza uygun modelleri seçerek; kolye, yüzük, küpe, saat, saç tokası ve buna benzer diğer aksesuarlar ile uyum içerisinde kullanarak bir bütünlük sağlayabilirsiniz. 

Zevklerinize ve beğenilerinize hitap eden her bir model ile zarif gözükmek mümkündür. Kıyafetlerin bir bütün içerisinde kullanılmasının yanı sıra aksesuarları da birbirine uyum şekilde kullanmak çok daha zarif bir görünüm elde etmenizde faydalıdır. Klasik ve sportif detaylara göre çeşitlenen her bir model, kullanılacak alana ve kıyafetlere göre kullanılabilir. Aksesuarları ister tek başına isterseniz de farklı modellerle bir arada kullanabilirsiniz. Burada yaratıcı davranmak çok daha faydalı sonuçlar almanız konusunda yardımcı olur. He-qa.com’un en tarz ve modern bilekliklerinin detaylarını inceleyerek tarzınıza uygun olanlara sahip olabilirsiniz. 

Prepared by  T-Soft E-Commerce.