sadsad x
asdasd

Blog

Tarzını rahata yasla!

14 Ekim 2021

Moda tarihinde ön plana çıkan her ikonik parçanın aslında ihtiyaçtan doğduğunu görürüz.  Günümüz modasında rahatlığın sembolü olan sweatshirtler gibi. İlk olarak 1930'larda üretilen kalın ve kapüşonlu sweatshirtlerle amaç, soğuktan korunmaktır.

Soğuk Kışa, Sıcak ve Tarz Kapitoneler

01 Ekim 2021

Bu yıl kış yüzünü erken göstereceğe benziyor. Sıcacık montlara gardıroplarda yer açma zamanı yakındır. Soğuk kış günlerinde kapitone montların cazibesi tartışılmaz bir gerçek. Sıcaklık, tarz ve rahatlığı aynı anda sunan kapitone montlar, bu sezon da kışın gözdesi olmaya aday.

Trençkot tarihine çelme takan tasarımlar!

24 Eylül 2021

Trençkot tarihine çelme takan tasarımlar!

Moda, toplumların, olayların, geleneklerin büyülü aynasıdır der moda otoriteleri. Moda tarihinin en ikonik parçalarından biri de kuşkusuz trençkot modelleri. Yolculuğu 1850’li yıllarda başlar. Fransız ve İngiliz askerleri için ağır kumaşlardan üretilen paltolar gitgide kullanışsız hale gelmiştir. Burberry markasının kurucusu Thomas Burberry bu duruma çözüm olarak önce gabardin kumaşı icat eder.

Neden HE-QA?

08 Mart 2019

Zamansız, sade ve her daim özgün He-qa tasarımları, güvenli alışveriş, hızlı kargo fırsatı ile He-qa.com'da sizleri bekliyor. Gelin He-qa'yı yakından tanıyalım.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.