sadsad x
asdasd
popup.png (252 KB)
Sıralama seçin
Filtreler
HE-QA - Kalp Detaylı Rose Bileklik
/ Son adetler Ekle
HE-QA - Yıldız Detaylı Gold Şahmeran
/ Son adetler Ekle
HE-QA - Üçlü İnce Silver Bilezik
/ Son adetler Ekle
HE-QA - Üçlü İnce Gold Bilezik
/ Son adetler Ekle
HE-QA - Mini Taşlı Gold Zincir Bileklik
/ Son adetler Ekle
HE-QA - Kalın İtalyan Zincir Bileklik
/ Son adetler Ekle
HE-QA - Figürlü Çift Zincir Bileklik
HE-QA - Taşlı İtalyan Zincir Bileklik
/ Son adetler Ekle
HE-QA - Taşlı Silver Kelepçe
/ Son adetler Ekle
HE-QA - Dorika Gold Bileklik
/ Tükeniyor Ekle
HE-QA - Taş Detaylı Gold Bileklik
/ Son adetler Ekle
HE-QA - Desenli Kalın Gold Bileklik
/ Son adetler Ekle
HE-QA - Su Yolu Gold Bileklik
/ Tükeniyor Ekle
HE-QA - Geçmeli Gold Zincir Bileklik
/ Son adetler Ekle
HE-QA - Mini Yonca Figürlü Gold Bileklik
/ Son adetler Ekle
HE-QA - Örgü Zincir Gold Bileklik

Kadın Bileklik Modelleri

Materyal ve model çeşitliliği açısından oldukça zengin aksesuarların başında gelen bileklikler kimi zaman tek başına kimi zamanda saat ve diğer bilekliklerle kombinlenerek kullanılır. Genellikle altın, gümüş veya çelik gibi malzemeler kullanılarak tasarlanan bileklikler, He-qa farkı ile her kullanıcının tarzına hitap etmeyi başarır. Bilekliklerin fiyatı üretimde kullanılan materyale göre değiştiği için geniş fiyat aralığı bulunur. Böylelikle her kesimden kullanıcıya hitap edilerek, birbirinden farklı kalitelerde bileklikler bulunur. 

Kıyafet kombinlerinizi tamamlamak ve tarzınızı ortaya çıkarmak için çeşitli aksesuarlardan faydalanılır.  Kadın takı modelleri arasından bilekliklerle, her yaştan kullanıcıya uygun şekilde hitap edilirken aynı zamanda çeşitlilik sayesinde de kolay ulaşılabilirdir. Kadın takı modellerinden bileklikler, bileğin çok daha zarif ve şık gözükmesini sağlar. Tarzınıza ve kombininize uygun olan bileklikleri ister tek başına isterseniz de saatinizin yanına takabilirsiniz. Bu şekilde yaratıcı bir görünüm elde edebilirsiniz. Kimi bileklik modelleri tek zincir şeklinde tasarlanırken kimileri ise çeşitli objelerin kullanılmasıyla çok daha gösterişli bir hal alır. 

En tarz bileklik modelleri He-qa’da

Geniş ürün çeşitliliğinin söz konusu olduğu bileklik modelleri, çelik, altın, gümüş gibi farklı materyallerden üretilirken aynı zamanda ip veya deri gibi malzemeler de kullanılır. İp veya deriden üretilen bileklikler ayarlanabilir şekildedir. Parlak ve şık malzemelerden üretilen bileklik tasarımlarının her biri arasından tarzınıza uygun modelleri seçerek; kolye, yüzük, küpe, saat, saç tokası ve buna benzer diğer aksesuarlar ile uyum içerisinde kullanarak bir bütünlük sağlayabilirsiniz. 

Zevklerinize ve beğenilerinize hitap eden her bir model ile zarif gözükmek mümkündür. Kıyafetlerin bir bütün içerisinde kullanılmasının yanı sıra aksesuarları da birbirine uyum şekilde kullanmak çok daha zarif bir görünüm elde etmenizde faydalıdır. Klasik ve sportif detaylara göre çeşitlenen her bir model, kullanılacak alana ve kıyafetlere göre kullanılabilir. Aksesuarları ister tek başına isterseniz de farklı modellerle bir arada kullanabilirsiniz. Burada yaratıcı davranmak çok daha faydalı sonuçlar almanız konusunda yardımcı olur. He-qa.com’un en tarz ve modern bilekliklerinin detaylarını inceleyerek tarzınıza uygun olanlara sahip olabilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.