sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Filtreler
HE-QA - Şeritli Takım Gri
40 (Stoğa gelince haber ver)
649,99 TL
519,99 TL
HE-QA - Şeritli Takım Camel
649,99 TL
519,99 TL
HE-QA - Şeritli Takım Kiremit
649,99 TL
519,99 TL
HE-QA - Şeritli Takım Haki
40 (Stoğa gelince haber ver)
42 (Stoğa gelince haber ver)
649,99 TL
519,99 TL
HE-QA - Şeritli Takım Siyah
649,99 TL
519,99 TL
HE-QA - Grogren Detaylı Takım Somon
HE-QA - Grogren Detaylı Takım İncir
40 (Stoğa gelince haber ver)
42 (Stoğa gelince haber ver)
HE-QA - Asimetrik Örme Tunik Mavi
324,90 TL
292,41 TL
HE-QA - Asimetrik Örme Tunik Tarçın
HE-QA - Asimetrik Örme Tunik Kum Beji
HE-QA - Asimetrik Örme Tunik Siyah
2 (Stoğa gelince haber ver)
HE-QA - Mary Takım Çağla
40 (Stoğa gelince haber ver)
42 (Stoğa gelince haber ver)
HE-QA - Grogren Detaylı Takım Vizon
/ Tükendi Ekle
36 (Stoğa gelince haber ver)
38 (Stoğa gelince haber ver)
40 (Stoğa gelince haber ver)
42 (Stoğa gelince haber ver)

Tesettür Takım

Kıyafetleri kombin yapmak kimi için bir zevk, adeta özel bir ilgi alanıyken kimileri içinse bir eziyete dönüşebiliyor. Farklı renkleri birbiriyle buluşturmak, yakıştırmak; farklı tarzda, farklı kumaşta kıyafetleri bir arada kullanmak bazen göründüğü kadar kolay olamayabiliyor ve bu noktada takım modelleri gerçekten hayat kurtarıyor. Özellikle kombin yapmayı sevmeyenlerin, beceremediğini düşünenlerin ve onunla ne giyeceğim derdine düşenlerin çok sevdiği ve tercih ettiği takım modelleri son yıllarda çok geniş bir yelpazeye kavuştu. Eşofman takım modelleri, süveter takım modelleri, pantolonlu takım modelleri, etekli takım modelleri gibi seçim alanı oldukça geniş olan takım modelleri spor veya klasik stile sahip olan bütün kadınlara hitap ediyor.

Stil Sahibi Kadınlar İçin…

HE-QA takım modelleri de güzel giyinmeyi seven, stil sahibi kadınlar için farklı tarzlara hitap edecek geniş bir kategoriye sahip. İkili takım modellerinden üçlü takım modellerine, pantolonlu takım modellerinden etekli takım modellerine çeşitli renklerden oluşan bu geniş kategoride sen de kendi zevkine göre bir takım modeli bulabilirsin. Etekli modelleri tercih edenler için pek çok alternatifin bulunduğu koleksiyonumuzda yazın sıcağında size efil efil bir his yaşatacak piliseli etekli takım modellerimiz çok çeşitli renk ve kumaş seçeneğiyle kategorimizde yer alıyor. Kanvas takım modelleri, scuba takım modelleri, krep takım modelleri, fermuar detaylı modellerimizde pantolon giymeyi ve aynı tonda giyinmeyi sevenlere hitap ediyor.

Sen de takım giyinmeyi seviyorsan www.he-qa.com adresine girmeyi ve bu geniş kategoride kendine özel bir takım modeli seçmeyi unutma. HE-QA ile oluşturduğun kombinini sosyal medya hesaplarından bizimle paylaşabilirsin.
Keyifli alışverişler.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.