sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Filtreler
HE-QA - Soft Kraş Şal Vizon
HE-QA - Soft Kraş Şal Latte
HE-QA - Soft Kraş Şal Gold Işıltı
/ Son adetler Ekle
HE-QA - Soft Kraş Şal Kırık Beyaz
HE-QA - Soft Kraş Şal Su Yeşili
HE-QA - Soft Kraş Şal Nil Yeşili
HE-QA - Soft Kraş Şal Gök Mavi
HE-QA - Soft Kraş Şal Haki
HE-QA - Soft Kraş Şal Mavi
HE-QA - Soft Kraş Şal Zümrüt
HE-QA - Soft Kraş Şal Koyu Vizon
HE-QA - Soft Kraş Şal Lavanta
/ Son adetler Ekle
HE-QA - Soft Kraş Şal Duman Gri
/ Tükeniyor Ekle
HE-QA - Soft Kraş Şal Cappucino
HE-QA - Soft Kraş Şal Acı Kahve
HE-QA - Soft Kraş Şal Gri

Şal

Muhafazakâr giyinmeyi tercih eden kadınlar için daha pratik bir kullanım şallar, eşarplara göre çok daha cazip durumda. Başörtüsü olarak ya da gerekmediğinde omuzlara atılarak farklı kombinlerin yapılabileceği şallar, kadınların renkli ve hareketli görünmesine destek sağlıyor. Birbirinden farklı renk ve tasarımlarla özel olarak üretilen şallar, He-Qa kalitesini sizlere sunuyor. Pamuk ya da krinkıl olarak adlandırılan özel kumaşların tercih edildiği üretimler, şalların ilk görünüm itibariyle göz alıcı hal gelmesini sağlıyor. Yıllar boyunca kullanılabilecek ve renk solma gibi sorunların yaşanmayacağı He-Qa şalları il kadınların dolaplarındaki seçenekler artarken dolaplar daha zengin hale geliyor. Yaz ve kış ayları için özel olarak üretilen, kumaşı ve dokusuyla tamamen kadınların rahatlığının düşünüldüğü yeni He-Qa şal koleksiyonları, kullanımda da rahatlık sunuyor.

Yeni He-Qa şal koleksiyonuna göz atın!

Muhafazakâr kadın giyiminin Türkiye’deki öncü markalarından birisi olarak He-Qa, kadınların beklenti ve isteklerine göre şekillendirdiği ürünleriyle çok sevilen kıyafet ve aksesuarlara sahip olunmasını sağlıyor. Yeni bir şal ihtiyacı olan her kadın, He-Qa şal modelleri arasından yapacağı seçimlerle birlikte sorun yaşamadan kullanabileceği alternatiflere sahip oluyor. Modaya uygun renk ve çizgileriyle kadınların modaya ayak uydurmasını da kolaylaştıran marka, yıllardan beri sektörde yaratmış olduğu güven ile birlikte her mevsimde ve farklı kombinlerde şık olmayı kolay hale getiriyor.

He-Qa Şallarıyla Rahatlık Sizinle

He-Qa şal modellerini ilk defa kullanan kadınlar dahi farklı bir rahatlık ve pratiklik elde ettiği He-Qasayesinde, favori ürünlerinden birisine sahip olmanın mutluluğunu yaşıyor. Geniş renk seçenekleri, özel tasarım ve kumaş yapılarıyla baş bölgesinin hava almasını ve böylece terleme ya da çeşitli kafa derisi problemlerinin yaşanmasını da önlüyor. Siyah, hardal, çağla, yeşil, papaya, somon, karamel ve camel gibi farklı renk seçenekleriyle üretilen şallar, sade olduğu kadar bir o kadar da şık. Özellikle hareketli kıyafetlerin en iyi tamamlayıcısı olacak He-Qa şallarınız, dolabınızın en gözde parçalarından birisi olmaya aday.

Her yeni koleksiyon ile kadınların beklenti ve isteklerine özel üretimleriyle dikkat çeken He-Qa’yı tercih ederek siz de başta şal olmak üzere kıyafet ve aksesuar ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.