sadsad x
asdasd
Sort
Filters
HE-QA - Pearl Detailed Leaf Brooch
Add
HE-QA - Blue Butterfly Brooch
/ last quantities Add
HE-QA - Carrot Figured Brooch
Add
HE-QA - Rose Figured Brooch
Add
HE-QA - Rose Hip Figured Brooch
Add
HE-QA - Gold Dragonfly Brooch
Add
HE-QA - Stone Detailed Swan Brooch
Add
HE-QA - Pearl Detailed Butterfly Brooch Blue
Add
HE-QA - Green Butterfly Brooch
Add
HE-QA - Colorful Rose Hip Brooch
/ last quantities Add
HE-QA - Pearl Detailed Butterfly Brooch
Add
HE-QA - Rose Hip Figured Brooch
Add
HE-QA - Stoned Bee Brooch
Add
HE-QA - Stoned Rose Hip Brooch
/ last quantities Add
HE-QA - Flower Detailed Brooch Yellow
/ last quantities Add
HE-QA - Flower Detailed Brooch Navy Blue
/ last quantities Add

Broş Modelleri

Broşlar, kıyafetlerin sabitlenmesini sağlamak için alt kısmı iğneli, üst kısmı ise taşlı veya incili olan yaka aksesuarıdır. Giysilerin yaka veya göğüs kısımlarına takılan broşlar, zerafet ve şıklığın göstergesi olarak tercih edilir. Özellikle tarz sahibi kadınlar tarafından tercih edilen broşlar, her kıyafetle kullanılabileceği gibi genellikle ceket, kaban, gömlek ve benzeri ürünlerde kullanılır. Tarihte de en çok kullanılan aksesuarlardan broşlar günümüze kadar ulaşmayı başarır. Değerli taşlarla süslenen ürünler, daha özel ve şık davetlerde kullanılmaya uygunken, gündelik ve sportif detaylara sahip modellerde bulunur. Klasik tarzın zarif aksesuarları olarak değerlendirilen kadın broş modelleri, çiçek, inci, kuş, yusufçuk, iğne, deniz yıldızı ve buna benzer daha pek çok modeli vardır. 

Gold, silver ve bronz renklerde tasarlanan birbirinden kaliteli broşlara ev sahipliği yapan He-qa.com’un broş kategorisi altında bulunan modellerin her birini inceleyerek tarzınıza uygun tasarımlardan yana seçim yapabilirsiniz. Genellikle kıyafetlerin yaka kısımlarına takılan broşlar, kişilerin tercihe göre kıyafetlerin farklı alanlarına takılabilir. Kullanılacak alana ve takılacak kıyafete göre klasik ve sportif modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Broşların alt kısımlarında yer alan iğneler kıyafetlere sabitlenerek konforlu bir şekilde kullanılabilir. 

En zarif broş modelleri He-qa’da 

Aksesuarlar, kıyafetlerin tamamlanması için en zarif detaylardır. Özellikle de sade kıyafetler tercih edildiğin, bu kıyafetlerin daha gösterişli ve zarif hale gelmesi için şık aksesuarlar kullanabilirsiniz. Minimalist detaylara sahip aksesuarlar, kıyafetlerin görünümünde etkili olup tarzınızı yansıtacağınız ürünlerdir. Modanın en yeni öğelerini bir arada sunan He-qa, farklı tarzlara da hitap etmek adına kaliteli ve şık materyalleri sunar. 

Kaliteli malzemelerden üretilen her bir broş, geniş kullanım alanı sayesinde tüm kıyafetlere takılabilir. Kombinlediğiniz kıyafetler sade ve düz renk tonlarına sahip bir elbise veya takım elbiseyse aksesuar kullanmak tarzınızı yansıtmak konusunda faydalı olabilir. Sade kıyafetler üzerinde etkili ve kaliteli bir broş takmak, stil sahibi tarzınızı yansıtmaktadır. Modanın en yeni detaylarına sahip en kaliteli broş modellerini sayfamızdan inceleyebileceğiniz gibi farklı aksesuarlarla da kombin yaparak kusursuz bir görünüm elde edebilirsiniz. Prepared by  T-Soft E-Commerce.