sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Filtreler
HE-QA - Nazar Boncuklu Gold Kolye
/ Son adetler Ekle
HE-QA - Kuş Tüyü Figürlü Gold Kolye
HE-QA - Kesikli Zincir Gold Kolye
/ Son adetler Ekle
HE-QA - Boncuk Detaylı Gold Kolye
/ Son adetler Ekle
HE-QA - Yassı Zincirli Gold Kolye
/ Son adetler Ekle
HE-QA - Dörtgen Formlu Gold Kolye
/ Son adetler Ekle
HE-QA - Kalın Zincir Gold Kolye
/ Son adetler Ekle
HE-QA - Düz Zincir Gold Kolye
/ Son adetler Ekle
HE-QA - Yonca Detaylı Gold Kolye
/ Son adetler Ekle
HE-QA - Lora Gold Kolye
HE-QA - Mini Halka Detaylı Gold Kolye
HE-QA - Oval Kilit Rose Kolye
/ Tükeniyor Ekle
HE-QA - Çift Uçlu Elizabeth Gold Kolye
/ Son adetler Ekle
HE-QA - Kalın Zincir Silver Kolye
HE-QA - Duo Gold Kolye
HE-QA - Halka Detaylı Gold Kolye
/ Tükeniyor Ekle

Kadın Kolye Modelleri

Aksesuarlar, kadın giyimin en şık ve zarif parçaları olarak görülür. Kadın takı modelleri her tarzın beğenisini kazanmak adına binbir çeşide sahiptir. Kadınlar için özenle hazırlanan takı tasarımları, en sade kıyafetlerin bile görünümünü değiştirmek konusunda etkilidir. Kadınlara yönelik tasarlanan pek çok aksesuardan biri de kolyelerdir. Uzun, zincir, tek, çoklu ve daha pek çok detayla göz kamaştıran kolye tasarımları ile boynunuzda zarif bir aksesuar taşıyabilirsiniz. He-qa.com’un en tarz kolye modellerini inceleyerek tarzınıza uygun olanları seçebilirsiniz. 

Sportif veya klasik tarzı benimseyen her kadın için özel kolye modelleri vardır. Tek zincir şeklinde olan modeller hem spor hem de klasik kıyafetlerle kombinlenebileceği gibi zincirin ucunda yer alan küçük ve zarif detaylarla da en sevdiğiniz desenleri üzerinizde taşıyabilirsiniz. Şık davetlerden arkadaş oturmalarına kadar her ortamda kullanılmaya uygun kadın kolye modelleri, geniş çeşitlilik sayesinde her zevke hitap ediyor. Gold, silver ve bronz renkli aksesuar modelleri arasından, kıyafetlerinizin renk tonlarına uygun şekilde seçebilirsiniz. 

Şıklığınıza şıklık katacak kolye modelleri

Esasında kolye seçimlerini tercih edilen kıyafetlerin yaka kısımları belirler. Derin yaka dekolteli kıyafetler için uzunlu kısa çoklu kolye modelleri ile eşsiz bir görünüm elde edilirken V yaka ve yuvarlak yaka t-shirtler içinse kısa zincirli kolyeler kullanılabilir. Bununla beraber balıkçı yaka kazaklar için uzun ve salaş görünümlü kolyeler kullanılabilir. Kimi zaman bir taş kimi zamanda büyük bir yıldız, kelebek, kar tanesi ve benzer herhangi bir öğenin kullanıldığı kolyelerden inceli olan modeller genellikle şık davetler için tercih edilebilir. 

Kaliteli materyallerden tasarlanan kolyeler yaz kış aylarında kararma veya alerji gibi rahatsız edici durumlar yaşanmadan kullanılabilir. Giyim alışkanlıklarınıza uygun detaylara sahip kolyeler ile diğer küpe, bileklik, saat ve buna benzer aksesuarlarınızı kombinleyerek en sade kıyafetlerinizi dahi görünümünü şık hale getirir. Aksesuarlar ile giyim ürünlerinin her biri uyum içerisinde kullanıldığında daha kaliteli bir görünüm elde edilir. Kadınlar için aksesuar kullanımı oldukça önemlidir. Zarif gözükmek ve kıyafetlerinizin daha gösterişli olmasını sağlamak için He-qa.com’un köle kategorisinde yer alan ürünleri inceleyebilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.