sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Filtreler
HE-QA - İnce Burgu Gold Kolye
HE-QA - Nazar Boncuklu Gold Kolye
/ Son adetler Ekle
139,99 TL
127,26 TL
HE-QA - Kesikli Zincir Gold Kolye
110,00 TL
100,00 TL
HE-QA - Boncuk Detaylı Gold Kolye
/ Son adetler Ekle
110,00 TL
100,00 TL
HE-QA - Yassı Zincirli Gold Kolye
110,00 TL
100,00 TL
HE-QA - Dörtgen Formlu Gold Kolye
/ Son adetler Ekle
110,00 TL
100,00 TL
HE-QA - Kalın Zincir Gold Kolye
/ Tükeniyor Ekle
110,00 TL
100,00 TL
HE-QA - Düz Zincir Gold Kolye
110,00 TL
100,00 TL
HE-QA - Yonca Detaylı Gold Kolye
99,99 TL
90,90 TL
HE-QA - Çift Zincir Modern Gold Kolye
HE-QA - Lora Gold Kolye
HE-QA - Modern Zincir Elizabeth Gold Kolye
/ Tükeniyor Ekle
HE-QA - Kalp Figür İnci Zincirli Kolye
/ Tükeniyor Ekle
HE-QA - Modern Zincir Üçlü Gold Kolye
/ Son adetler Ekle
HE-QA - Oval Kilit Rose Kolye
/ Tükeniyor Ekle
HE-QA - Lucky Silver Kolye

Kadın Kolye Modelleri

Aksesuarlar, kadın giyimin en şık ve zarif parçaları olarak görülür. Kadın takı modelleri her tarzın beğenisini kazanmak adına binbir çeşide sahiptir. Kadınlar için özenle hazırlanan takı tasarımları, en sade kıyafetlerin bile görünümünü değiştirmek konusunda etkilidir. Kadınlara yönelik tasarlanan pek çok aksesuardan biri de kolyelerdir. Uzun, zincir, tek, çoklu ve daha pek çok detayla göz kamaştıran kolye tasarımları ile boynunuzda zarif bir aksesuar taşıyabilirsiniz. He-qa.com’un en tarz kolye modellerini inceleyerek tarzınıza uygun olanları seçebilirsiniz. 

Sportif veya klasik tarzı benimseyen her kadın için özel kolye modelleri vardır. Tek zincir şeklinde olan modeller hem spor hem de klasik kıyafetlerle kombinlenebileceği gibi zincirin ucunda yer alan küçük ve zarif detaylarla da en sevdiğiniz desenleri üzerinizde taşıyabilirsiniz. Şık davetlerden arkadaş oturmalarına kadar her ortamda kullanılmaya uygun kadın kolye modelleri, geniş çeşitlilik sayesinde her zevke hitap ediyor. Gold, silver ve bronz renkli aksesuar modelleri arasından, kıyafetlerinizin renk tonlarına uygun şekilde seçebilirsiniz. 

Şıklığınıza şıklık katacak kolye modelleri

Esasında kolye seçimlerini tercih edilen kıyafetlerin yaka kısımları belirler. Derin yaka dekolteli kıyafetler için uzunlu kısa çoklu kolye modelleri ile eşsiz bir görünüm elde edilirken V yaka ve yuvarlak yaka t-shirtler içinse kısa zincirli kolyeler kullanılabilir. Bununla beraber balıkçı yaka kazaklar için uzun ve salaş görünümlü kolyeler kullanılabilir. Kimi zaman bir taş kimi zamanda büyük bir yıldız, kelebek, kar tanesi ve benzer herhangi bir öğenin kullanıldığı kolyelerden inceli olan modeller genellikle şık davetler için tercih edilebilir. 

Kaliteli materyallerden tasarlanan kolyeler yaz kış aylarında kararma veya alerji gibi rahatsız edici durumlar yaşanmadan kullanılabilir. Giyim alışkanlıklarınıza uygun detaylara sahip kolyeler ile diğer küpe, bileklik, saat ve buna benzer aksesuarlarınızı kombinleyerek en sade kıyafetlerinizi dahi görünümünü şık hale getirir. Aksesuarlar ile giyim ürünlerinin her biri uyum içerisinde kullanıldığında daha kaliteli bir görünüm elde edilir. Kadınlar için aksesuar kullanımı oldukça önemlidir. Zarif gözükmek ve kıyafetlerinizin daha gösterişli olmasını sağlamak için He-qa.com’un köle kategorisinde yer alan ürünleri inceleyebilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.