sadsad x
asdasd
Sort
Filters
HE-QA - Plain Ankle Socks Black
HE-QA - Block Ankle Socks Chestnut-Parchment
HE-QA - Block Ankle Socks Chestnut-Beige
HE-QA - Block Ankle Socks Navy Blue
HE-QA - Block Ankle Sock Blue
HE-QA - Block Ankle Socks Ginger
HE-QA - Block Ankle Socks Green Oil
HE-QA - Plain Ankle Socks Ecru
HE-QA - Plain Ankle Socks Parchment
HE-QA - Plain Ankle Socks Navy Blue
HE-QA - Plain Ankle Socks Blue
HE-QA - Plain Ankle Socks Ginger
HE-QA - Plain Ankle Socks Mustard
HE-QA - Plain Ankle Socks Claret Red
HE-QA - Plain Ankle Socks Smoke
HE-QA - Plain Ankle Socks Orchid

Kadın Soket Çorap

Çeşitli renk, desen ve özel tasarımlara sahip olan soket çoraplar, günlük kullanımın vazgeçilmezlerindendir. Soket, ayak bileğinin hemen üst kısmında biten ve kısa olarak nitelendirilen bir çorap türüdür. Her mevsim kullanılmaya uygun tasarımların bulunduğu soket çoraplar, akım, trend, ve kullanım amacına göre farklı desenlere sahiptir. Çorap türüne göre, kumaş, desen ve renkler değişebilir. Her tarza uygun tasarımlar bulunur. Bunlar, klasik, spor ve avangart olarak adlandırılır. Kişilerin tarzlarının önemli tamamlayıcısı olarak nitelendirilen soket çorapların kıyafet ve ayakkabılarla uyum içerisinde olmalıdır. Çeşitli renklere, tasarımlara ve desenlere sahip olan bu ürünler, doğru parçalarla tamamlandığında trend ve şık bir görünüm elde edilmesinde önemli bir etkendir.

Çorap üretiminde kullanılan kumaş malzemesi, içeriği ve dokusuna bağlı olarak ürünün ince veya kalın olması durumu söz konusu olduğu için her mevsim ve hava durumunda kolaylıkla kullanılabilir. Soket çorapların kendi içerisinde farklı özellikleri bulunur. Çorapların taban yapısı kalın şekilde tasarlandığında ve çorap üretiminde pamuk kumaş tercih edildiğinde bu ürünler, nem oluşumunu engeller, hava alır, ayağı yormaz ve ergonomik oluşuyla da uzun süre kullanılmaya uygundur. Ayağı yormayan ve hava aldıran soket çorap modelleri, uzun süreli yürüyüşlerde, sporda veya seyahat esnasında rahatlık sağlar. Bunun yanı sıra uzun süre ayakkabı giyilmesi gereken anlarda, hava aldıran dokusu sayesinde kötü kokuyu engeller ve ayak sağlığını korumaya yardımcı olur.

Pek çok ürün çeşitliliği bulunan soket çoraplar, her tarza uygun şekilde tasarlanır. Ayak rahatlığına ve sağlığına önem veren bireyler, şeffaf gibi yani görünmeyecek kıvamda olan çorapları, çorabın dikkat çekmesini istemediği durumlarda tercih edebilirler. Her rengin açık ve koyu renk tonları olduğu gibi aynı zamanda desenler ve baskılı olan modeller de vardır. Çorapları ön plana çıkması için canlı tonlarda modellerden yana seçim yapabilirsiniz. Soket çoraplar, ayakların direk ayakkabıya temas etmesini engellemesi, nefes alan yapısıyla ayak sağlığını koruması ve uzun süre ayakta kalınması halinde ayağın yorulmasını engellemesi açısından önemlidir. Bu sebeple seçim yaparken tarzınızı ön planda tuttuğunuz gibi konforlu oluşuna de dikkat edebilirsiniz.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.