sadsad x
asdasd
Sort
Filters
HE-QA - Ajour Cardigan Ecru
HE-QA - V Collared Cardigan Ecru
1
2
HE-QA - V Collared Cardigan Light Mink
1
2
HE-QA - V Collared Cardigan Gray
1
2
HE-QA - Cardigan Trousers Outfit Dark Brown
/ Coming Soon
Add
1
2
3
HE-QA - Cardigan Trousers Outfit Black
/ Coming Soon
Add
1
2
3
HE-QA - Cardigan Trousers Outfit Light Mink
/ Coming Soon
Add
1 (Let me know when it's in stock)
2
3
HE-QA - Cardigan Trousers Outfit Camel
/ Coming Soon
Add
1
2
3
HE-QA - Cardigan Trousers Outfit Gray
/ Coming Soon
Add
1
2
3
HE-QA - Striped Basic Slipover Beige
/ last quantities Add
HE-QA - Striped Basic Slipover Black
/ last quantities Add
HE-QA - Fringe Detailed Slipover Beige
HE-QA - Fringe Detailed Slipover Dark Gray
HE-QA - Ajour Cardigan Grass Green
HE-QA - Ajour Cardigan Green
HE-QA - V Collared Cardigan Black
1
2

Tesettür Triko

Sonbahar gibi mevsim geçişlerinde kadınların hiçbir zaman vazgeçemediği kıyafetlerden olan trikolar, yeni sezon modelleri ile şıklığınıza şıklık katacak. HE-QA triko modelleri sizler için yaptığımız özel bir çalışma ile yeni koleksiyonumuzda tekrar hayat buluyor. Farklı triko modelleri hem mevsime göre giyinmenizi sağlayacak hem de alternatif kombinler ile daha güzel görünmenizi kolaylaştıracak. Özellikle muhafazakar giyim için vücut hatlarının belli olmaması önemli hususlardan bir tanesi ve trikolarda bu zaman zaman sorun olabiliyor. Tercih ettiğimiz trikoların kumaş ve kalıplarına bu anlamda özellikle hassasiyet gösteriyor ve tasarımlarımızı bu doğrultuda şekillendiriyoruz.

Triko rahatlığını hissedin

Gömlek ve pantolon üzerine alacağınız triko bir hırka, hem kombininizi tamamlayacak hem de en kurtarıcı parçanız olacaktır. Trikolarımızda renk konusunda yakalanan farklılıklar ile her kadın, dolabındaki eksik parçayı bulabulur. Genç yaştan orta yaşa kadar herkesin tercih edebileceği bayan triko modelleri her sezon yenilenerek yeni koleksiyonlarda kendine yer buluyor. Böylece triko ihtiyacınızı karşılarken HE-QA nın kalitesinin yanı sıra modaya uygun son trendleri üzerinde taşıyan kıyafetlere de sahip olabilirsiniz. Ürün görsellerinde yer verilen farklı kombin seçenekleri de trikoları satın alırken kombin konusunda sizlere yeni fikirler verecek.

Hafiflik ve şıklık bir arada

Triko giymenin sağlayacağı pek çok farklı avantaj bulunurken özellikle hafif ve likralı olması giyimi çok daha rahat kalıyor. Böylece hareketlerinizi kısıtlamanızı gerektirmeyecek triko modelleri ile kendinizi daha da rahat hissedeceksiniz. Uzun triko modelleri üzerinde çalışarak önemli bir ihtiyacı gidermeye odaklandık. Özellikle muhafazakar giyim tercih eden kadınlar için pek çok farklı kriter gözetildiğinden trikolar üzerinde önemle çalışıyoruz. HE-QA ile birlikte kendinizi hiç olmadığınız kadar rahat ve özgür hissedeceksiniz.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.