sadsad x
asdasd

Blog

Tesettür Yüzme Takımı Modelleri

14 Haziran 2022

Tesettür yüzme takımları hayatımıza girdiğinde alışmakta biraz zorlandık. Belki ilk tasarımlardaki çiçekli böcekli kumaşlarını sevmedik, belki de vücudu tamamen kapatan yüzme giysisi fikrini garipsedik. Ancak zamanla, ölçülü giyinmeyi tercih eden kadınlar için kurtarıcı oldu tesettür mayolar. Eskiden yalnızca kadınlara özel plaj ve havuzlarda suya girebilen tesettürlü kadınların özgürlük alanını genişletti. Ailecek yüzme keyfi de cabası!

Müslin Kumaş ve Kullanımı

13 Haziran 2022

Dokusu ve duruşuyla en nostaljik esintili kumaşlardandır müslin. Tevekkeli değil, dünyanın en eski dokuma kumaş türlerinden biridir. Günümüzde, bebek kundaklarında sabitleşen yeri de yine tarihten bir miras aslında. İlk kez Mısırlılar tarafından bebek kundaklamada kullanılır müslin.

Pamuklu Kumaşlar ve Kullanımları

02 Haziran 2022

Kıyafet seçiminde kimileri için öncelik tasarımdır. Bazıları içinse modelin de önüne geçen detaylar vardır. Kumaş, dikim, aksesuar… Sıcak yazda hemen hepimizin önceliği, kıyafetin kumaşı. Pamuklu kumaşlar, özellikle tesettür giyimde çoğumuzun ilk tercihi. Gün boyu üzerimizden çıkarmadığımız kıyafetlerimizde şıklık kadar rahatlık ve sağlığı da sunuyor bize pamuklu kumaşlar. Pamuklu tesettür kıyafetler denince akla artık He-qa geliyor! Yüzde yüz doğal ipliklerden üretilmiş pamuklu kumaşlar, He-qa’nın hemen her sezon gözdesi. Özellikle de sıcak yaz grubu ürünlerinde. İç göstermeyen pamuklu kumaşlar birbirinden modern ve şık tasarımla He-qa modellerinde beğenine sunuluyor.

Çizgili Sweat Nasıl Kombinlenir? Kombin Önerileri

20 Mayıs 2022

Sürekli dönüşen trendlere göre her sene değişen bir gardırop mu? Yoksa daha zamansız parçalarla her sezona ayak uyduran bir dolabın mı olsun istersin? Modanın hayatında edindiği yere göre cevabın değişebilir elbette. “Klasikleşmiş parçalarla kapsül bir gardırobum olsun” diyenlerdensen, olmazsa olmazlardan biri, çizgili sweatler. Modada enerjik ve sportif görünümün simgelerinden diyebiliriz çizgi desenler için. Etekler, pantolonlar, triko kazaklar… Birçok parçada sıkça karşımıza çıkar çizgili kumaşlar.  Ancak en çok sweatlerde kendini buluyor desek yeri. He-qa, basic sweatlerde çizgi desen sevenleri unutmuyor. He-qa çizgili sweatler her sezon kısa ve uzun seçenekleriyle www.he-qa.com’da seni bekliyor.

Modern Pamuklu Ferace Modelleri

09 Mayıs 2022

Modanın değişken yüzüne en çok direnen giysilerden biri feraceler. Geçmişi çok eskilere dayanan tesettür feraceler, Osmanlı’da Anadolu kadınlarının çarşaftan daha önce giydiği kıyafet olarak çıkıyor karşımıza. Yakasız, kolları uzun, günümüzdeki pardösüleri andıran bol ve uzun bir giysidir o dönemde. 

Kimono Nasıl Kombinlenir? Kimono Kombin Önerileri

28 Nisan 2022

Kimonoları, Japonların geleneksel kıyafeti olarak biliriz. Ancak kökenine baktığımızda, Çin ve Japonya arasındaki kültürel etkileşimden doğmuş bir giysi olduğunu görüyoruz. Çinlilerin geleneksel giysisi Hanfu’dan esinlenerek tasarlanır. Dönemin hiyerarşisinden nasibini alır ve önceleri Samuray sınıfındaki liderler giyer. Edo dönemiyle farklı statülerdeki insanlara yayılır. Zamanla artık Japonların geleneksel giysisi olmuştur.

En Kurtarıcı Trençkot Kombinleri

07 Nisan 2022

Bahar aylarının yıldız parçası trençkotlarla en güzel kombinleri yapmanın tam zamanı!

Kat Kat Zarafet!

25 Mart 2022

Son yıllarda modada kombin algımıza çelme takan parçalardan biri de piliseli etekler oldu. Klasik kombinlerin baş tacı piliseli eteklere artık spor ayakkabılar eşlik ediyor! Hatta salaş giyimin değişmez bir parçası oldu diyebiliriz. Bol kesim sweatler, oversize gömlekler, geniş kazaklar… Bol ve rahat modellerle günlük tarzımıza fazlasıyla eşlik ediyor artık piliseli etekler. Tabii klasik giyimin de hala demirbaşlarından. Gardıropların yıldız parçalarından piliseli eteklerle yapabileceğiniz kombinleri derledik bu hafta.

Anneler Günü Hediye Fikirleri 2022

17 Mart 2022

Annelerimiz doğduğumuz andan beri yanımızda olan ve bize hayat veren en kıymetlilerimizdir. Onların hayatlarımızda olması hepimizin en büyük mutluluğudur. Haliyle annelerimiz için olan anneler günü de hepimizin kutlamayı en sevdiği gündür. Yalnızca annelerin değil, anne adaylarının, yeni evlenenlerin hatta her kadının anneler günü kutlanır. Ancak bu özel günde annelerimize alacağımız hediyeye karar vermek zordur. Bu yüzden anneler günü hediye fikirleri 2022 arayışında olanlara yol göstermek amacıyla bilgi vereceğiz.

Doğru Tonlarla Işıltını Parlat!

10 Mart 2022

Kıyafet seçimlerimiz, gün içindeki duygularımız üzerinde en az yaşadıklarımız kadar etkili! Bilimsel olarak da kanıtlanmış bir gerçek bu. Özellikle de kadınlar için! Tercih ettiğimiz renkler, aksesuarlarımız, kıyafetlerimiz arasındaki renk geçişleri…

1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.