sadsad x
asdasd
Stilde Çorap Hâkimiyeti!

Stilde Çorap Hâkimiyeti!

03 Mart 2022

Modanın tüketim trendlerindeki değişime ayak uydurmak zor. Bir o kadar da masraflı ve meşakkatli. 1970’lerde kapsül gardırop tanımını ilk kez kullanan Susie Faux, modanın tam da bu yönüne dikkat çekiyor aslında. Faux, zamansız birkaç temel parçayla kapsül gardıropların oluşturulabileceğini söylemişti o yıllarda.  Sonraları Amerikalı tasarımcı Donna Karan’ın hazırladığı “7 Easy Pieces” koleksiyonu, kapsül gardırop akımını kitlerle buluşturdu. Moda yazılarında ünlü isimlerin kapsül gardırop haberlerini okuduk yıllar içinde.

Modanın bir yanında böyle gelişmeler oladursun, kısa süreli trendlerden uzak duramadığımız da bir gerçek. Bazı akımlara ayak uydurmak bütçemizi sarssa da, bazıları tabiri caizse “ayak”ımıza kadar geliyor! Son yıllarda bir çorap modası var ki, kapsül gardıroplarla yarışacak türden! Mottolu, karakterli, çizgili, desenli ya da düz… Rengârenk çoraplarla stilini bambaşka bir boyuta taşıyabilirsin.

 

Her ortama ayak uydur!

Spor ya da şık kombin olsun, artık kıyafet kadar çoraplar da stilin önemli bir parçası. Sıradan bir kombinin altına tercih edeceğin çorapla tarzını bambaşka bir boyuta taşıyabileceğini unutma!  Farklı renk ve boy alternatifleriyle He-qa çorap modelleri, her kombininde stilini tamamlamaya hazır! Dinamik desenli çorap veya renkli çoraplarla tarzına hareket katabilirsin. Ya da düz modellerle sadeliğini konuşturabilirsin. Triko soket çorap rahatlığını ofis ortamına taşımak istersen He-qa seni de unutmadı! Düz siyah çoraplarla tarzına asalet katabilirsin!

 

Kokuları da bağımlılık yapıyor!

Pamuklu ya da triko çoraplar, ince çorapları tahtından etti son yıllarda. Yalnızca soğuk kış ayları değil, mevsim geçişleri hatta yaz ayları için bile pamuklu çorap çeşitleri mevcut. He-qa da bambu çorap, dizaltı çorap, soket çorap, uzun çorap seçenekleriyle tarzını sağlıkla tamamlıyor. Parfümlü He-qa kadın çoraplar güzel kokularıyla da bağımlılık yapmaya aday, bizden söylemesi!

Aslıhan SÖNMEZSOY

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.