sadsad x
asdasd

Filtrele

Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Denizde şıklık ve rahatlık arayanlara

Kadınlar her yerde, her zaman güzel olmak ister. Evin içinde, dışında, işte, okulda. Hatta denize girerken bile! Geçtiğimiz yıllarda muhafazakâr kadınların en büyük sıkıntısı tarzına göre yüzme kıyafeti, klasikleşen tabirle ‘haşema’ bulamamaktı. Neyse ki son yıllarda deniz giysilerinde çok fazla yenilik ve değişiklik yapılarak tesettürlü kadınların bu yarasına merhem sürüldü. Tabii He-qa da bu alanda sizlerin talebine kayıtsız kalmadı.

He-Qa ile ölçülü şıklık

He-qa ekibi olarak ürün yelpazemize eklediğimiz yüzme takımı modellerinde en çok yüzme şallarını sevdiniz kuşkusuz. Denizde de ölçülü şıklıkla sizleri buluşturan tetra yüzme takımlarımız neredeyse üç sezondur en çok talep ettiğiniz ürünler arasında. Dışarıdan bakıldığında bir yüzme takımından ziyade gündelik kıyafeti andıran tasarımıyla, kendinize güven duymanızı ve özgür bir biçimde tatilinizin tadını çıkarmanızı sağlıyor.

Kolay kuruyan kumaşlar

Tesettür mayolarında en önemli ayrıntı denizden çıktıktan sonra kolay kuruması ve vücuda tüm kumaşın yapışmamasıdır. He-qa yüzme takımları özel üretilen su itici micro kumaşı sayesinde sizi bu endişeden kurtarıyor. Denizden çıktığınızda çok kısa sürede kuruyan kumaşlarımızla tatilin keyfini çıkarabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.