sadsad x
asdasd
Sort
Filters

Tesettür Şalvar 

Bir döneme damga vurmayı başaran şalvar modelleri HE-QA ile yeniden küllerinden doğuyor. Tasarımcılarımın en sevdiği ürünlerin başında gelen şalvar modelleri country stilin şehir hayatına yeniden adapte olması şeklinde tanımlanabilir. Marjinal ancak muhafazakar tarzından ödün vermeyen, rahatlığına ve kendinden emin görünümüne dikkat eden tüm HE-QA kadınları için şalvarlar çoktan vazgeçilmezler arasında yer aldı bile. Özgün kalıp yapısına sahip HE-QA şalvarları doğal dokulu ve likralı kumaşlarla bir araya gelerek kullanıcılarına ekstra rahatlık ve konfor vadediyor. Özel tasarımları ile kadınların şıklığına farklı bir hava katan ve farklı kombinler yapmasını sağlayan şalvarların en özel modelleri he-qa.com’da sizlerle buluşuyor. Renk, tasarım ve model olarak birbirinden ayrılan bu ürünlerle hem marjinal olabilir hem de tarzınızı en cool şekilde yansıtabilirsiniz.

HE-QA ile özgürlüğü hissedin

Şalvar ya da şalvar pantolon olarak da adlandırılan bu ürünlerin sağladığı en önemli avantaj, özgürlük. Rahat ve geniş kesimleri sayesinde hareketlerinizde hiçbir kısıtlama hissetmeden ve herhangi bir endişe yaşamadan kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz. Özellikle hareketli kadınların daha fazla tercih ettiği bu ürünler, görünümünden kullanımdaki sağladığı bu pratikliğe kadar her bir detayıyla oldukça özel. Aradan geçen uzun yılların ardından yeniden moda olan ve pek çok farklı modeliyle beğeninize sunduğumuz şalvarların en özel ve en kaliteli çeşitlerini sizler için özel olarak tasarladık.

Kendinizi hiç olmadığı kadar rahat hissedeceksiniz

Yakın geçmişte kırsal yaşamın favorilerden olan, modern kıyafetler ile yeniden uyarlandığı ve farklı kombinler ile çok daha şık duran şalvarlarda kullanıma yönelik bir sınırlama bulunmuyor. Dilerseniz şehir hayatında dilerseniz de kırsalda tercih edebileceğiniz şalvarlarda sizlere sunduğumuz üstün kalite sayesinde sorunsuz bir kullanım vaat ediyoruz. Özellikle ürünlerin hazırlanması aşamasından itibaren tercih edilen kumaşlardan dikiş detaylarına kadar tüm tasarım aşaması uzun süreli giyimlerde rahatsızlık yaşatmayacak formdadır. Şalvar özellikle vücut hatlarını göstermek istemeyen kadınlar için çok önemli bir kıyafet tercihi. Bol kesim olduğu için şalvarlar beden hatlarının belli olması ile ilgili tüm problemleri ortadan kaldırıyor.

Alt ürün olarak tanımlanan şalvarı iyi şekilde kombinlemeniz görünümünüzü kusursuz hale getirebilir. Farklı tarzınızla hem çevrenizdekilere ilham olabilir hem de şalvarların rahat kullanımı sayesinde casual bir görünüme sahip olabilirsiniz. Kumaşların özel seçimi ile vücudunuzun nefes alması ve özellikle sıcak yaz aylarında dahi herhangi bir terleme sorununa yol açmaması şalvar kullanımının en çok tercih edilme sebepleri arasında. Her kesime hitap eden, farklı beden, renk ve model çeşitleri ile satışa sunulan şalvarlar için her zaman en yeni ve en özel modelleri HE-QA da bulacaksınız.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.